Jsem připraven má na kontě už téměř 8 500 podpisů

Počet podpisů pod prohlášením na stránce www.jsempripraven.cz stále narůstá! Jsou vaši známí připraveni kupovat si a zpracovávat i "nedokonalé" výpěstky? Přepošlete jim odkaz na stránku.

katerina tuckova

Počet podpisů pod prohlášením na stránce www.jsempripraven.cz stále narůstá! Jsou vaši známí připraveni kupovat si a zpracovávat i „nedokonalé“ výpěstky? Přepošlete jim odkaz na stránku.

Známé osobnosti nás podporují. Spisovatelka Kateřina Tučková nám napsala: 

Jako autorku mě oslovují příběhy, v nichž se můžu zabývat problémem, který se nám nezdál dost podstatný, a přece přináší zásadní výpověď o naší společnosti. Co o nás vypovídá plýtvání potravinami, které měly tu smůlu, že se neurodily k obrazu hypermarketů? Jak povrchní a neprozíraví jsme. Ne nadarmo se říká: nesuď knihu podle obalu.

Kromě ní myšlenku podporuje kuchař Martin Škoda, Trang DoTru, která provozuje blog Asijatka.cz, kulinářský odborník pan Cuketka, bloggerka Kitchenette a další. Děkujeme!

Další články

Evropská komise na začátku července představila návrh směrnice na právně závazné cíle pro snížení množství potravinového odpadu, jichž mají členské
Loupu slupky od brambor a házím je do sáčku v kuchyňském koši s pocitem, že se na skládce rozloží a
Nová vyhláška Ministerstva zemědělství č. 121/2023 Sb. přináší pro náš projekt Zachraň oběd důležitý průlom v boji proti plýtvání potravinami.
Přejít nahoru