Happening Křivá polévka se nezadržitelně blíží, a proto mobilizujeme

Vaši pomoc potřebujeme už ve čtvrtek 3.9., v pátek 4.9. a hlavně v sobotu 5.9. Pojedeme paběrkovat suroviny, budeme čistit a krájet zeleninu do rytmu hudby, v sobotu pak společně pohostíme 2 000 lidí skvělou "křivou polévkou" ze zeleniny, která by se jinak vyhodila či zaorala.
Datum: 28.08.2015
...hledáme způsoby, jak neplýtvat

Buďte součástí a pomozte nám s přípravami! Na tomto odkazu najdete formulář, pomocí kterého nám dáte vědět vaše časové možnosti a s čím byste rádi pomohli. My vás poté budeme dále kontaktovat s instrukcemi. Formulář prosím vyplňte co nejzávazněji a pokud se vaše možnosti změní, dejte nám vědět na e-mail dobrovolnik@zachranjidlo.cz.

_DSC9889

 

 

Na prvních 40, kteří se zapojí do příprav, čekají krásná trička. Pro všechny dobrovolníky bez rozdílu máme připravené skvělé zážitky a afterparty s večeří, filmem a hudbou. Ale hlavně fajn pocit z toho, že to má smysl, tak pojďte do toho!

DŮLEŽITÉ
Poslední informační schůzka proběhne v úterý 1.9. od 19:00 ve studiu Alta v Holešovicích (U výstaviště 21, Praha 7). Veškeré informace aktualizujeme také ve facebookové skupině.

Děkujeme, že jste součástí hnutí proti nesmyslnému plýtvání.

Další novinky

Záleží Vám na světě okolo, a proto si vážíte jídla a neplýtváte? Přihlaste se k odběru novinek od Zachraň jídlo

Váš e-mail

Vaše jméno a příjmení