Happening Křivá polévka se nezadržitelně blíží, a proto mobilizujeme

Vaši pomoc potřebujeme už ve čtvrtek 3.9., v pátek 4.9. a hlavně v sobotu 5.9. Pojedeme paběrkovat suroviny, budeme čistit a krájet zeleninu do rytmu hudby, v sobotu pak společně pohostíme 2 000 lidí skvělou "křivou polévkou" ze zeleniny, která by se jinak vyhodila či zaorala.
Datum: 28.08.2015
...hledáme způsoby, jak neplýtvat

Buďte součástí a pomozte nám s přípravami! Na tomto odkazu najdete formulář, pomocí kterého nám dáte vědět vaše časové možnosti a s čím byste rádi pomohli. My vás poté budeme dále kontaktovat s instrukcemi. Formulář prosím vyplňte co nejzávazněji a pokud se vaše možnosti změní, dejte nám vědět na e-mail dobrovolnik@zachranjidlo.cz.

_DSC9889

 

 

Na prvních 40, kteří se zapojí do příprav, čekají krásná trička. Pro všechny dobrovolníky bez rozdílu máme připravené skvělé zážitky a afterparty s večeří, filmem a hudbou. Ale hlavně fajn pocit z toho, že to má smysl, tak pojďte do toho!

DŮLEŽITÉ
Poslední informační schůzka proběhne v úterý 1.9. od 19:00 ve studiu Alta v Holešovicích (U výstaviště 21, Praha 7). Veškeré informace aktualizujeme také ve facebookové skupině.

Děkujeme, že jste součástí hnutí proti nesmyslnému plýtvání.

Další novinky

08. 08. 2022 Veřejné lednice FreshPoint zachraňují tisíce porcí měsíčně

Asi 20 % jídla vyprodukovaného v EU se vyhodí. Vyhozené jídlo má hodnotu asi 149 miliard eur a je zodpovědné…

06. 04. 2022 Legislativní krok vpřed pro záchranu jídla

Vzniká projekt 365 dní pro potravinové banky, jehož cílem je prosazení systémových a legislativních změn, které povedou k omezení plýtvání…

Záleží Vám na světě okolo, a proto si vážíte jídla a neplýtváte? Přihlaste se k odběru novinek od Zachraň jídlo

Váš e-mail

Vaše jméno a příjmení