Chystáme výstavu „křiváků“ v galerii Artwall

Spolu s německým fotografem Ulim Westphalem a galerií Artwall chystáme výstavu s názvem Vynikající, která se uskuteční v rámci kampaně Jsem připraven.

Už od roku 2006 fotí Uli zvláštně tvarované ovoce a zeleninu, které by se do běžného prodeje kvůli svému tvaru nedostalo. Chodí na trhy v Berlíně a vyhledává ty kousky, které nevypadají jako jídlo, jež běžně potkáváme v supermarketech. Projekt ostatně sám nazývá Mutatoes.

Sedm fotografií připravil speciálně pro výstavu v Praze a přijede se za námi podívat na vernisáž. Zveme vás na ní také: proběhne 4.10. od 18:00 na plovoucím baru U Bukanýra pod Štefánikovým mostem na nábřeží Ludvíka Svobody.

Výstava Vynikající bude probíhat na venkovní galerii Artwall od 4. 10. do 2. 12. 2016 a ve stejný den, kdy začne, uskutečníme happening v centru Prahy. Sledujte náš web a Facebook a hlavně se přijďte podívat!

 

Další články

Evropská komise na začátku července představila návrh směrnice na právně závazné cíle pro snížení množství potravinového odpadu, jichž mají členské
Loupu slupky od brambor a házím je do sáčku v kuchyňském koši s pocitem, že se na skládce rozloží a
Nová vyhláška Ministerstva zemědělství č. 121/2023 Sb. přináší pro náš projekt Zachraň oběd důležitý průlom v boji proti plýtvání potravinami.
Přejít nahoru