Instruktážní videa od Zachraň jídlo

Během roku 2020 jsme vytvořili celkem 5 návodných videí, jak doma snížit plýtvání jídlem. Podívat se na ně můžete v následujících odkazech.

Jak využít láky a nálevy

Pohrajte si v kuchyni a zkuste do receptů zakomponovat i láky a nálevy z okurek, sýrů či luštěnin. ???? Tady je pár tipů a triků, jak na to. Víc jich najdete v kuchařce #zachranjidlovkuchyni ↔️ https://shop.zachranjidlo.cz/Natáčel Michal Klukan ????Díky REKLAMAMA za poskytnutí prostoru.

Zveřejnil(a) Zachraň jídlo dne Pátek 29. května 2020

Co všechno jde zmrazit?

Možná vás překvapí, co všechno do něj můžete dát. ❄️ Mrazák ❄️, náš hrdina, který zachrání spoustu jídla.Další nápady najdete v naší kuchařce #zachranjidlovkuchyni ➡️ http://shop.zachranjidlo.cz/ Natáčel Michal Klukan ????Díky REKLAMAMA za poskytnutí prostoru.

Zveřejnil(a) Zachraň jídlo dne Středa 10. června 2020

Jak odměřit jednu porci?

Naučte se správně odměřovat porce bez váhy, u většiny příloh vám stačí 200 ml sklenička. ⚖️????Podobné tipy najdete v kuchařce #zachranjidlovkuchyni ➡️ http://shop.zachranjidlo.cz/Natáčel Michal Klukan ????Děkujeme REKLAMAMA za poskytnutí prostoru.

Zveřejnil(a) Zachraň jídlo dne Čtvrtek 18. června 2020

Jak prodloužit trvanlivost ovoce a zeleniny

????Dost bylo shnilých jahod, ovadlých salátů a zhnědlých bylinek!???? V lednici už je nikdy neuvidíte, stačí se držet těchto tipů. ????Spoustu dalších rad najdete v knížce Zachraň jídlo v kuchyni ???? https://shop.zachranjidlo.cz Natáčel Michal Klukan

Zveřejnil(a) Zachraň jídlo dne Úterý 14. července 2020

Jak zpracovat jídlo celé

???? Kůry, jádřince, natě i slupky z melounu ???? nevyhazujte, můžete je v kuchyni ještě hodně zajímavě využít. Tady je pár tipů, jak na to. Takové netradiční kimči nebo pesto okouzlí kde koho. ????Spoustu dalších rad najdete v knížce Zachraň jídlo v kuchyni ???? https://shop.zachranjidlo.cz Natáčel Michal Klukan

Zveřejnil(a) Zachraň jídlo dne Úterý 11. srpna 2020

 

 

Záleží Vám na světě okolo, a proto si vážíte jídla a neplýtváte? Přihlaste se k odběru novinek od Zachraň jídlo

Váš e-mail

Vaše jméno a příjmení